Naše služby

Najpôsobivejšie webové stránky a vizualizácie sú zakorenené v inteligentnom dizajne, predstavujú jasnú víziu a sú podporované správnou technológiou. Pojem identita hovorí všetko: čistá reprezentácia toho, kto ste. Či už ste nový hráč na poli alebo skúsený veterán hľadajúci reštart, žijeme na vývoji systémov identity v synchronizácii s dlhodobou víziou a stratégiou. Vizuálne rozprávanie o tom je najkrajšie ... a najsilnejšie.Čo ponúkame

Zákaznícka podpora

Odovzdaním diela naša práca nekončí.

HTML5 / CSS3 / JS

Čistý a prehľadný kód.

E-shopy

Riešenia pre elektronický obchod.

Platobné brány

Platobné brány pre e-shopy.

Joomla / Drupal

Tvorba aj v redakčných systémoch (CMS).

Logo / Značka / Identita

Logo, dizajn manuál, či firemná identita.

Printové služby

Návrh a tlač veľkoformátových plagátov.

Vizitky, letáky

Návrh a tlač drobných tlačovín.

a ešte...

Každá práca je jedinečná, preto nepoužívame tabuľku pre normostranu, čas, počet vývojárov či zvolenú implementáciu. Na úvod potrebujeme poznať Vašu predstavu o výsledku.
Ukážku našej práce nájdete v časti Portfólio.

Prémiové služby

Spustené webové stránky je potrebné priebežne aktualizovať a zabezpečovať. Pomôžeme vám s aktualizáciami obsahu, zabezpečením, rýchlosťou a celkovou optimalizáciou a taktiež aj s Vašim hostingom.

Ak ste počuli, že musíte robiť SEO, počuli ste správne. Ale čo je to? Čo to znamená a ako zabepečiť aby to aj dobre fungovalo? Naši zamestnanci sú nielen priateľskí ale aj dobre informovaní v oblasti SEO. Zároveň máme veľmi jasný proces, ktorý Vám prinesie výsledky, ktoré fungujú.