Tvoríme Web dizajn

Vaše webové stránky sú oveľa viac ako pekná tvár. S ľahko použiteľným systémom na správu obsahu je Vaša stránka kľúčovým aspektom Vášho marketingového plánu. Pracujeme s výkonnými riešeniami CMS, ktoré Vám uľahčia aktualizáciu a bezpečnosť Vašich stránok.


Internetová stránka je nevyhnutným nástrojom pre takmer každý podnik a organizáciu. Účinná, krásna webová stránka mení hru v biznise. Navrhujeme špičkové webové stránky, ktoré sa starajú o informačnú architektúru, obsah, farbu, typografiu, UX až po elektronický obchod.

Najpôsobivejšie webové stránky a skúsenosti s aplikáciami sú zakorenené v inteligentnom dizajne, predstavujú jasnú víziu a sú podporované správnou technológiou.

Pre grafiku a dizajn webstránok používame šablóny od renomovaných tvorcov. Šablóny sú vytvárané tak, aby poskytovali jednotný vzhľad na všetkých typoch zariadení od počítačov cez tablety až po mobilné telefóny.

Ponúkame komplexné riešenia spojené s tvorbou a prevádzkou web stránok. Pre našich zákazníkov vytvárame dynamické webstránky, založené na redakčnom systéme, ktorý umožňuje jednoduchú a pohodlnú správu obsahu priamo zákazníkom a to aj bez znalostí programovania.